KONST / Litografier / Färglitografi 16229268
nr 1622 9268
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
"Bommersvik". Signerad, numrerad 16/350, daterad 1991. Färglitografi, daterad bildmått: 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 66x82 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:25:39
27/5 16:22:51